PROGRAMMA OKT WATERPOLO BEKEND

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Het programma van het Olympisch Kwalificatie Toernooi (OKT) voor de waterpolomannen in Rotterdam is bekend. Twaalf teams strijden van 14 tot en met 21 februari in Zwemcentrum Rotterdam om de laatste drie tickets voor de Olympische Spelen van Tokio 2021. Vanwege de COVID-19-maatregelen zijn de wedstrijden niet toegankelijk voor publiek, maar alle duels zijn live te zien via FINAtv (betaald). De wedstrijden van Oranje worden live uitgezonden op www.nos.nl!

Poule-indeling:

Poule A: Griekenland, Montenegro, Brazilië, Canada, Georgië en Turkije
Poule B: Kroatië, Duitsland, Rusland, Roemenië, Nederland en Frankrijk

De beste vier landen van elke poule plaatsen zich voor de kwartfinales.

Programma poulefase

Zondag 14 februari
13.00 u Georgië – Griekenland
14.30 u Canada – Brazilië
16.00 u Nederland – Duitsland
17.30 u Turkije – Montenegro
19.00 u Kroatië – Roemenië
20.30 u Frankrijk – Rusland 

Maandag 15 februari
13.00 u Roemenië – Rusland
14.30 u Duitsland – Frankrijk
16.00 u Griekenland – Brazilië
17.30 u Montenegro – Canada
19.00 u Kroatië – Nederland
20.30 u Georgië – Turkije

Dinsdag 16 februari 
13.00 u Brazilië – Montenegro
14.30 u Turkije – Griekenland
16.00 u Canada –Georgië
17.30 u Rusland – Duitsland
19.00 u Nederland – Roemenië
20.30 u Frankrijk – Kroatië 

Woensdag 17 februari 
13.00 u Roemenië – Duitsland
14.30 u Kroatië – Rusland
16.00 u Griekenland – Montenegro
17.30 u Georgië – Brazilië
19.00 u Nederland – Frankrijk
20.30 u Turkije – Canada

Donderdag 18 februari
13.00 u Montenegro – Georgië
14.30 u Canada – Griekenland
16.00 u Brazilië – Turkije
17.30 u Frankrijk – Roemenië
19.00 u Rusland – Nederland
20.30 u Kroatië – Duitsland

Vrijdag 19 februari kwartfinales
14.00 u 1A – 4B (QF1)
16.00 u 2A – 3B (QF2)
18.00 u 3A – 2B (QF3)
20.00 u 4A – 1B (QF4)

Zaterdag 20 februari halve finales

Plaats 5 t/m 8
14.00 u Verliezers QF1 – QF3 
16.00 u Verliezers QF2 – QF4 

Plaats 1 t/m 4
18.00 u Winnaars QF1 – QF3
20.00 u Winnaars QF2 – QF4 

Zondag 21 februari finales
12.00 u 7e/8eplaats
14.00 u 5e/6eplaats
16.00 u 3e/4eplaats
18.00 u 1e/2eplaats

De volgende negen landen zijn reeds geplaatst voor de Olympische Spelen van Tokio: Servië, Italië, Spanje, Verenigde Staten, Hongarije, Kazachstan, Australië, Zuid-Afrika en Japan.

ANDERE BERICHTEN

Nederland besluit OKT als vijfde na zege op Frankrijk
OKT Dag 7: Montenegro en Griekenland behalen ticket Olympische Spelen
Nederland verder voor strijd om plek vijf na zege op Georgië

MIS HET NIET EN KOOP JE TICKETS NU

© 2019 KNZB – All Rights Reserved | Build by: PlayMakers