ONTDEK HET PROGRAMMA

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Poule-indeling:

Poule A: Griekenland, Montenegro, Brazilië, Canada, Georgië en Turkije
Poule B: Kroatië, Duitsland, Rusland, Roemenië, Nederland en Frankrijk

De beste vier landen van elke poule plaatsen zich voor de kwartfinales.

Programma poulefase

Zondag 14 februari
13.00 u Georgië – Griekenland
14.30 u Canada – Brazilië
16.00 u Nederland – Duitsland
17.30 u Turkije – Montenegro
19.00 u Kroatië – Roemenië
20.30 u Frankrijk – Rusland 

Maandag 15 februari
13.00 u Roemenië – Rusland
14.30 u Duitsland – Frankrijk
16.00 u Griekenland – Brazilië
17.30 u Montenegro – Canada
19.00 u Kroatië – Nederland
20.30 u Georgië – Turkije

Dinsdag 16 februari 
13.00 u Brazilië – Montenegro
14.30 u Turkije – Griekenland
16.00 u Canada –Georgië
17.30 u Rusland – Duitsland
19.00 u Nederland – Roemenië
20.30 u Frankrijk – Kroatië 

Woensdag 17 februari 
13.00 u Roemenië – Duitsland
14.30 u Kroatië – Rusland
16.00 u Griekenland – Montenegro
17.30 u Georgië – Brazilië
19.00 u Nederland – Frankrijk
20.30 u Turkije – Canada

Donderdag 18 februari
13.00 u Montenegro – Georgië
14.30 u Canada – Griekenland
16.00 u Brazilië – Turkije
17.30 u Frankrijk – Roemenië
19.00 u Rusland – Nederland
20.30 u Kroatië – Duitsland

Vrijdag 19 februari kwartfinales
14.00 u 1A – 4B (QF1)
16.00 u 2A – 3B (QF2)
18.00 u 3A – 2B (QF3)
20.00 u 4A – 1B (QF4)

Zaterdag 20 februari halve finales

Plaats 5 t/m 8
14.00 u Verliezers QF1 – QF3 
16.00 u Verliezers QF2 – QF4 

Plaats 1 t/m 4
18.00 u Winnaars QF1 – QF3
20.00 u Winnaars QF2 – QF4 

Zondag 21 februari finales
12.00 u 7e/8eplaats
14.00 u 5e/6eplaats
16.00 u 3e/4eplaats
18.00 u 1e/2eplaats

ANDERE BERICHTEN

Nederland besluit OKT als vijfde na zege op Frankrijk
OKT Dag 7: Montenegro en Griekenland behalen ticket Olympische Spelen
Nederland verder voor strijd om plek vijf na zege op Georgië

MIS HET NIET EN KOOP JE TICKETS NU

© 2019 KNZB – All Rights Reserved | Build by: PlayMakers